סקירה על ה Meatballs

מאת נעה צינמן

בין החדשות הטובות שנוחתות על חיפה בתקופה האחרונה, אפשר בקלות למנות רשימה לא קצרה בכלל של להקות, שעושות את כל הדרך הארוכה מהפסאז' ולבונטין 7 עד לבמה החיפאית.

בין להקות טובות אלה, תוכלו לשמוע במוצאי שבת הקרובים בליבירה החדשה את הMeatballs – להקת רוק וגראנג' שתתן לכם בראש, תחזיר אתכם בזמן (אם כי לא בטוח לאיזו תקופה), ובעיקר תשאיר אתכם עם טעם מאוד אמריקאי בפה. בערך כמו מיטבולס.

המיטבולס יוצרים את אחד השילובים הכי "גזעיים" בין רוקנ'רול פיפטיזי מקפיץ, מהיר וחד, לקוליות שלקוחה מהגראנג' של הניינטיז. הלהקה שהוקמה לפני שש שנים, תחילה כלהקת קאברים לשירי רוקנ'רול ורוקבילי, התחילה ליצור חומרים מקוריים עם טאץ' אישי (כמו הסקסופון הכמעט ג'אזי שמלווה את רוב האלבום),שהתנקז אחרי הרבה עבודה וEP קצר של חמישה שירים, לאלבום בכורה ישר ולעניין. "Cut the chase" הוא שמו בישראל, ובהתאם לז'אנר – בקרוב יצא גם בויניל.

כל זאת תחת ידיהם המוכשרות של דוד מירצקי שמנגן בגיטרה, רועי בר יהודה (סקסופון, שירה), שי לנדא (קלידים) , גל חי (תופים) ו-יהודה יצחק הלוי (בס). עם הרבה רוקנ'רול, הדיסטורשן והתיפוף המהיר של המיטסבולס יוצרים פצצת אנרגיה שתקשה עליכם מאוד להשאר מבואסים בכיסא, במקום לרקוד עליו.

ואם תרצו להתרשם בעצמכם מהאלבום החדש, תתרשמו.כולו זמין להאזנה בבנדקאמפ.

Meatballs, שבת, 22:00, ליבירה החדש
הכניסה חופשית

 

 

Facebook Comments